Мамочки и не только - форум для мам, настоящих и будущих родителей

Объявление

Kinomanyak

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Мамочки и не только - форум для мам, настоящих и будущих родителей » ЭКО » безпліддя-нетрадиційні методи, нетрадиційні методи лікування безпліддя

безпліддя-нетрадиційні методи, нетрадиційні методи лікування безпліддя

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Дівчата, привіт усім! Я дізналась, що тепер існує нова методика лікування безпліддя - називається NaProTechnology. Вона базується на використанні спостереження за циклом, так як у природньому плануванні. Треба складати графіки, в основному спостерігати за цервікальним слизом. Лікар оцінює цей графік, призначає потрібні обстеження і лікування. Якщо потрібно- робиться лапароскопія новим методом і якщо треба, видаляється ендометріоз, також новим методом швів, які не дають рубців. лікування підбирається індвідуально. є дуже добрі результати. На жаль в Україні цього ще немає, але є в Польщі. Вагітність досягається природнім шляхом, без штучного запліднення. Якщо цікаво, можу дати ссилки, але все польською мовою.

0

2

Українка написал(а):

На жаль в Україні цього ще немає

В ближайшее время я так думаю что и не будет, к нам все приходит в самую последнюю очередь к большому сожалению.

0

3

Alina написал(а):

В ближайшее время я так думаю что и не будет, к нам все приходит в самую последнюю очередь к большому сожалению.

http://i.rusff.ru/f/ru/rusff/184369b00dfe.gif

0

Вы здесь » Мамочки и не только - форум для мам, настоящих и будущих родителей » ЭКО » безпліддя-нетрадиційні методи, нетрадиційні методи лікування безпліддя