Мамочки и не только - форум для мам, настоящих и будущих родителей

Объявление

Kinomanyak

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Мамочки и не только - форум для мам, настоящих и будущих родителей » ЭКО » Молитви, які допоможуть завагітніти

Молитви, які допоможуть завагітніти

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

МОЛИТВА ДО МАТЕРІ БОЖОЇ " Надія безнадійних".

Дозволь, о материнства Мати,
Неплідність в радість обернуть,
Нехай свій паросток зачнуть
Батьки і ми, що хочем діток мати.
Ця ікона знаходиться в Тернополі. До неї найчастіше прибігають пари у яких немає дітей.

0

2

Молитва до Отця Небесного.

Небесний Отче, в імя Ісуса Христа, нашого Господа і Бога, тебе просимо: прости нам наші гріхи, вислухай наші молитви і благослови на зачаття і щасливе виношення дитинки.(10 раз)
Слава Тобі, Святий наш Боже!- співати (10 раз) http://s45.radikal.ru/i107/0812/20/9ec8166277d6.gif

Вервиця до Матері Божої Неустанної Помочі

В імя Отця і Сина і Святого духа (3р)
на хрестику - Нехай славиться прославляється і благословляється святе і непорочне зачаття Пречистої Діви Марії Неустанної помочі.
на великих зернятах- Марія нам помогала,Марія нам хоче помогти, Марія нам може помогти, Марія нам поможе.
на малих зернятах - О Марія Мати Божа, поможинам.
в кінці - Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід визволи нас,Єдина, Чиста і Благословенна(3р).  http://s45.radikal.ru/i107/0812/20/9ec8166277d6.gif

0

3

Молитва подружжя, що не має дітей
Вислухай нас, милосердний і всемогутній Боже, щоб за благання наше послана була благодать Твоя. Будь милостивим, Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про помноження роду людського і будь милостивим Покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все сотворив і поклав початки всього, що існує в світі, – створив і чоловіка на образ Свій, і високою тайною освятив союз подружжя на вказівку про тайну єднання Христа з Церквою. Зглянься, Милосердний, на рабів твоїх цих, союзом подружнім сполучених, коли вони благають допомоги Твоєї, нехай буде на них милість Твоя, нехай будуть плодовитими і побачать дітей синів своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старості доживуть і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, якому належить всяка честь, слава і поклоніння зі Святим Духом навіки. Амінь.

Молитва друга :
Вислухай нас,Милосердний і Всемогутній Боже,щоб за благання наше зіслана була благодать твоя. Будь милостивим,Господи,до молитви нашої,згадай Закон Твій про помноження роду людського і будь Милостивим Покровителем нашим,щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене правило. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все створив і започаткував усе,що існує на світі,- створив і людину на образ Свій,і великою Тайною освятив союз подружжя на зразок тайни єднання Христа з Церквою. Зглянься Милосердний, на слуг Твоїх цих (імена),союзом подружнім з'єднаних,коли вони благають допомоги Твоєї. Нехай буде на них Милість Твоя,нехай будуть вони плодовитими і побачать дітей синів і дочок своїх аж до третього і четвертого покоління,і до бажаної старості доживуть і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа,якому належить всяка слава честь, і поклоніння зі Святим Духом на віки вічні. Амінь.

МОЛИТВА ДО СВЯТОГО ГЕРАРДА ПРО МАТЕРИНСТВО
О ласкавий Герарде, могутній заступнику перед Богом і Чудотворче наших днів, я кличу Тебе й шукаю Твоєї помочі. Ти на землі завжди сповняв Божі наміри, поможи ж і мені виповнити Святу Божу Волю. Благаю через Тебе, Творця життя, від якого всі походять, зробити мене плідною в наслідстві, щоб я виховала дітей для Бога в цьому житті й наслідників Царства Його слави в будучому. Амінь.
Нехай Бог і Пречиста Діва Марія поможе всім майбутнім матерям

0

4

Сейчас очень мало кто молиться и верит в Бога, приходят только к нему в старости.

А кто молиться? Есть такие?

0

5

я  лично  нет 

Ganetta написал(а):

верит в Бога, приходят только к нему в старости.

http://www.kolobok.us/smiles/standart/yes3.gif

0

6

есть   люди  которые  молятся 
по  разному относятся к  молитвам 

спасибо   за  молитвы  нужно  попробывать   может  и помогут

0

7

А может блять разумом обзавестись?

0

8

Сказочные ********  http://s017.radikal.ru/i440/1112/45/77ad9492cac2.gif

0

9

Я верю только не вовсе и не всегда...

0

Вы здесь » Мамочки и не только - форум для мам, настоящих и будущих родителей » ЭКО » Молитви, які допоможуть завагітніти